uus väetisekülvik Maschio Zeno18 Broneeritud
 
Lisainfo

Uus mineraalväetise laotur Zeno18

 

 

Varustus ja tehnilised näitajad:

 

-doseerimissiibrid juhitavad hüdrauliliselt

 

-1 paar laotuskettaid:  12-18 m (võimalik lisada 24 m labad)

 

-`Vibrofeed`segamismehhanism

-vaateaknad

 

-kiiresti pöörlevad väetamiskettad (980 p/min)

 

-kardaan (jvv 540 p/min)                    

 

-punkri põhi, kettad ja kettakaitsed kroom-nikkel terasest

 

-punker  900 L

 

 

 

     

 

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee