uus esilaaduri komplekt Sigma PC830
 
Lisainfo

Uus esilaadur Sigma PC830

Komplektsus ja tehnilised näitajad

-tõstekõrgus 2,55 m

-tõstejõud    600 kg

-küljeraamid traktorile

-paralleelogramm

-joistikuga juhtimine

-3-s hüdroväljavõte noolel

-hüdrauliline õõtsumisleevelndi

-keskjagaja 

 

Sobivus traktoritele NH Boomer 40 ja 50-seeria

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee