Same metsakäru Multiforest MF950 koos kraanaga V6500
 
Lisainfo

Uus MULTIFOREST metsatõstukit V6500 ja haagis MF950.

 

Tõstuk mudel  V6500                     

Noole ulatus,  6,5 m

Vajalik töösurve,  175 bar                

Vajalik pumba tootlikkus, l/min   30 – 55                          

Pöörde silindreid, tk     4                                                

 Riputi, piduriga        S1/70/30          

RotaatorCR300;  kandevõime, kN  30    

Haarats       MF19                       

Hüdrojagaja        D3M8                       

Tõstuki kaal , kg   690

Tõstuki hind    6686.-EUR+km

 

Haagise mudel MF950 

Haagise raam kesktala 

Kandevõime, kg 8000 

Raami mõõdud, mm 160x160x8 

Kogu pikkus (mm) 5600 

Laius (mm) 2005 

Laadimisala pikkus, mm 3420

Kliirens, mm 590 

Toed, paari 2 

Rehvid 400/60-15,5 

Telje mõõdud, mm 70x70 

Hüdraulilised tugijalad komplektis 

Haagise juhtimine raam 

Veotiisli pöördenurk, º +/-45 

Veotiisli juhtimise silindrid 1 

Kaal (kg) 1425

Haagise hind    6300.-EUR+km

Hind
Hind (KM-ta): 12986 €

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee