uus Horsch Pronto 6DC
 
Lisainfo

Uus teraviljakülvik Horsch Pronto 6DC

 

Võimalik kasutada künnijärgsel harimisel, minimeeritud harimisel kui ka otsekülvil

Komplektsus ja tehnilised näitajad:

  • töölaius                          6,0 m
  • transpordilaius                3,0 m
  • ketasseemendid 40 tk (sõltumatu pinna kopeerimisega)
  • reavahe                          15 cm
    • surverattad             5cm
  • seemendi surve maapinnale 120 kg
  • kummiratas pakker            32 ratast 7,5-18 AS
  • keskmine pakker                        10 ratast
  • töökiirus 10 kuni 20 km/h
  • punkrimaht              4000 l
  • pneumaatiline külviseade
  • hüdrauliliselt käitatav ventilaator traktori hüdraulikast
  • elektriline Juhtpult DrillManager
  • tehnoradadel kolm seemendit kinni
  • kaks rida randaalikettaid ees
  • Sõidutuled
  • võimsustarve 160-250 hj
  • RowControl, kõikide seemendite elektriline sulgemine

 

Tootja: Saksamaa

 

Lisainfo:

Horschi enim müüdud külvik Pronto DC (3-6m) on läbinud uuenduskuuri:
- Uus disain
- Suurema diameetriga pakker
- Tugevdatud raam
- 4000L punker mono versioonil
- PPF versioonil on toodud väetisepea punkrist välja.
- HorschConnect telemaatika
- Erinevad Minidrilli (400L paak) versioonid
Horsch Pronto DC külvikuid on võimalik tellida erinevate versioonidena:
-Mono (4000L paak)
-G&F (5000L survestatud paak, seeme ja väetis lähevad samasse seemendisse)
-PPF (5000L survestatud paak, seeme ja väetis lähevad erinevatesse seemenditesse)
 
Lisavarustusena võimalik lisada:
-Esimene libisti
-Esimene pakker
-Libisti enne pakkerit (Mono ja G&F)
-Minidrill peenseemnekast
-Individuaalne seemendijuhtimine (Rowcontrol)
 
 
Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Rein Paloson
Telefon: +372 520 2339
E-mail: rein.paloson@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee