demo randaal Horsch Joker 6CT CageDrum
 
Lisainfo

Komplektsus ja tehnilised näitajad

Kolmepunkti kinnitus

Töölaius 6,0 m

Transpordi laius 3,0 m

Kettad kahes reas (sakilise servaga)

Ketaste arv 48

Ketta läbimõõt 520 mm

CageDrum pakker läbim. 640 mm

Ühendus kat. III

Võimsusvajadus 180-220 Hj

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee