uus poomniiduk McConnel PA7285VFRT Broneeritud
 
Lisainfo

Uus poomniiduk McConnel PA7285VFRT

- tööulatus 7,2 m
- kinnitused traktrorile
- elektriline juhtpult Joistikuga juhtimine- niitmispositsioon paremal küljel
- sõidutuled
- kaal 2000 kg
- õlipaak 180L
- õlijahutus
- tugijalad
- min. jõuvajadus 100 hj
- min. traktori kaal 6000 kg
- tööorgan Mutlicut 1,2m, kulpteradega

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee