uus haagis PT1000
 
Lisainfo

Mudel PT1000

rippluuk

Põhjaplekk 5mm

Süvistatud põhjakonksud 2tk

Küljeplekk 5mm 

Esiplekk 4mm

Kasti värv RAL6005 - Moss green

Hüdrauliline tagaluuk

2 ratta hüdrauliline pidur IC

Standard veosilmus 

Regul tugijalg vändaga

Raami värv RAL9005 -

Ratas 400/60-15,5 AW StarcoF6 

LED rear lights

allasõidutõke

Esituled & Küljetuled 

Porilauad

Kõrgendus HY 700mm

Vändaga käsipidur 

Tõkiskingad, plastik

Tagant ette rullitav tent vedrudega 

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee