poomniiduk McConnel PA6070 koos 1,5HD kettpea Broneeritud
 
Lisainfo

Uus kraaviniiduk McConnel PA6070

 

Komplektsus ja tehnilised näitajad

- tööulatus 6,0 m

- 3–punkti kinnitus

- elektriline Joistikuga juhtimine
- niitmispositsioon paremal küljel

- sõidutuled

- kaal 1690 kg

- õlipaak 200L

- õlijahutus

- tugijalad

- min. jõuvajadus 85 hj

- EDS (easy drive) maapinna kopeerimissüsteem

- min. traktori kaal 4000kg

EDS- easy drive maapinna kopeersüsteem

- tööorgan ketiga lõikepea 1,5HD, lõiketugevus kuni 100mm

 

Tootjamaa: Inglismaa

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee