kampaania New Holland TD5.95 koos esilaaduriga MX U408
 
Lisainfo

Mootor

3,4L 4-silindriline turbolaadimisega Tier4 New Holland mootor

New Holland mootor

Võimsus                                         73 kw / 99 hj

Maks. pöördemoment                    407 Nm @1500 rpm

Pöördemomendi varu                     44 %

Küttepaagi maht                            121 l

Kütuse erikulu                                214 g/kWh

Biodiisli valmidus B100                   100%

Hoolduse intervall                        600 tt

Viskoossiduriga jahutusvent          6 laba

 

Transmisioon  

12x12 PowerShuttle hüdroreeversiga  käigukast

40 km/h

           

Hüdraulika

avatud tsentriga süsteem

hüdraulikapump tootlikkusega 64 l/min

lisana roolipump 29 l/min

3 paari hüdroväljavõtteid taga                                       

rippsüsteemi tõstejõud aiste otsast 4700 kg

rippsüsteemi koormus –ja positsiooniregulaator

 

Sildade ja diferentsiaali juhtimine

elektrohüdrauliline

 

Traktori komplektsus ja tehnilised näitajad

esiraskused 380kg

konditisoneer

analoog-digitaal instrumendi paneel

2 töötuld kabiinil ees ja 4 taga

2-kiiruseline jõuvõtuvõll 540/1000/sünkroon

tagaklaasi pesur ja kojamees

DeLuxe õhkpadjal reguleeritav turvavööga iste

esimesed poritiivad 340mm

kaasreisija iste

40A ISO pistik

peeglid

veolatt

rippsüsteemi ühendused kat. II

rippsüsteemi dubleeritud maast juhtimine

raadio/mp3 mängija

plokisoojendus 220V

aku 100Ah

Eestikeelne kasutusjuhend

poritiivalaiendid

ohutuspakett: apteek, tulekustuti, helkurvest

registreerimine ARK-s

NH tööülikond

rattad ees 380/85R24; 460/85R34

 

 

Uus esilaadur MX U408 traktorile New Holland TD5.95

 

-hüdrauliline õõtsumisleevendi

-paralleelmehhanism

-Euro V kinnitus

-tõstekõrgus 3,8 m

-tõstejõud 1900 kg

-hüdroväljavõte pöördpeal

-seismistoed

-raamid ja hüdraulika (MultiDoc kiirühendus)

-Joistikuga juhtimine

 

Hind
Hind (KM-ta): 52100 Soodushind (KM-ta): 45800 €

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee