uus New Holland T6.180 ElectroCommand Broneeritud
 
Lisainfo

Mootor

6728 cm³ töömahuga  6-silindriline turbolaadimisega vahejahutiga New Holland CommonRail  Tier4B EcoBlue mootor

Maks. võimsus                                     118 kW / 159 hj

Maks.võimsus EPM-iga                         129 kW/  175 hj          

Nimipöörded                                       2200 p/min     

Maks.pöördemoment                           740 Nm @ 1500 p/min

Pöördemomendi varu                           40%                

Küttepaagi maht                                  230 l

Kütuse erikulu                                     212 g/kWh

AdBlue                                               40 l

Hooldusvahemik                                  600 töötundi

 

Transmissioon  

ElectroCommand 17x16, 40Eco

Elektrohüdrauliline reevers

 

Hüdraulika

muutuva tootlikkusega CCLS kolbpump

tootlikkusega kuni 150 l/min

4 paari hüdroväljavõtteid taga

2x 90 mm tõstesilindrid

rippsüsteemi tõstejõud aiste otsast 7864 kg

EDC- elektrooniline rippsüsteemi juhtimine

rippsüsteemi koormus- ja positsiooniregulaator

 

Sildade ja diferentsiaali juhtimine

Elektrohüdrauliline

 

Komplektsus ja tehnilised näitajad

  • Dynamic esiporitiivad
  • esimene rippsüsteem 
  • kabiinivedrustus
  • esisillavedrustus
  • hüdraulilised haagisepidurid
  • tugevdatud kat.4 piduritega esisild        
  • tagumise akna kojamees ja pesur
  • analoog-digitaal armatuurlaud
  • 12x LED töötuled
  • 2x dubleeritud sõidutuled käetugedel
  • 3-kiiruseline jõuvõtuvõll 540/750(540 Eco)/1000 6 nuudiga
  • jõuvõtuvõlli ”soft start” lülitus
  • DeLuxe õhkpadjal iste
  • 2x teleskoopvarrega elektrilised peeglid
  • hüdrauliline haagisekonks
  • rippsüsteemi kiirühendused kat. II/III
  • rippsüsteemi ja jvv dubleeritud juhtimine poritiivalt
  • cd/mp3 raadio
  • konditsioneer
  • katuseaken
  • plokisoojendus 220V
  • 2 tõkiskinga
  • 2 tõstesilindrit
  • generaator 200 Amp
  • registreerimine ARK-s
  • vilkur
  • ohutuspakett: helkuvest, tulekustuti, apteek    
  • rattad ees 420/85 R28; 520/85 R38

Tootja: Inglismaa

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee