demo New Holland T8.435 Genesis UltraCommand 4WD
 
Lisainfo

 2023 aasta demokas, teinud 418 tt

  • 8700 cm3 6-silindriline turbolaadimisega vahejahutiga Euro5 FTP Cursor 9 mootor
  • maks. võimsus 435 hj
  • nimipöörded 2000 p/min
  • pöördemoment 1850 Nm @ 1400 p/min
  • pöördemomendi varu 40 %
  • kütusepaagi maht 651 l
  • AdBlue paak 89 l
  • hooldusvahemik 600 tt
  • UltraCommand Full Powershift transmissioon 21x5
  • kõik käigud koormuse all lülitatavad, automaatkäiguvahetused
  • maks .kiirus 50 km/h, 50 Eco @ 1700 p/min
  • JVV lülitus elektrohüdrauliline
  • silladade lülitus elektrohüdrauliline
  • TwinFlow hüdropumba tootlikkus 282 l/min
  • 5-paari elektro-hüdraulilisi väljavõtted taga
  • hüdromootori väljavõte
  • rippsüsteemi tõstejõud 10900 kg
  • pardakompuuter
  • puutetundlik juhtmonitor IntelliView12
  • põlluotsa automaatika
  • ATC kabiinikliima
  • cd/mp3 raadio   
  • hüdraulilised ja pnemaatilised haagisepidurid
  • poritiivalaiendid
  • rippsüsteemi nupud poritiibadel
  • mitmepositsiooniline haakeseade + K80    
  • 2-kiiruseline jõuvõtuvõll 540/1000 p/min @ 1800 mp/min               
  • aktiivne õhkvedrustusega nahkiste DeLuxe
  • kõrvalistuja iste
  • 360 kraadi LED töötuled
  • dubleeritud sõidutuled käetugedel x2   
  • Kabiinivedrustus
  • Esisillavderustus
  • klass 5 esisild, lubatud sillakoormusega 7760kg
  • registreerimine ARK-s
  • esimene rippsüsteem tõstejõuga 5800kg
  • ohutuspakett: tulekustuti, apteek, helkurvest
  • GPS-juhtimine PLM CYGNUS Level4
  • ISOBUS klass3
  • rattad 650/60 R34; taga 900/60 R42 Michelin
  • rehvirõhu jälgimine
  • tagarattaraskused 1364 kg
  • kaamera ees ja taga
  • Telemaatika

 

Tootjamaa: USA

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Siim Kesler
Telefon: +372 55521799
E-mail: siim.kesler@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Märt Mölter
Telefon: +372 55668794
E-mail: mart.molter@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee