demo New Holland T8.410 PowerCommand 4WD
 
Lisainfo

New Holland T8.410 PowerCommand 4WD

 

  • 8700 cm3 6-silindriline turbolaadimisega vahejahutiga Tier 4B FTP Cursor mootor
    • nimivõimsus     250 kW / 340 hj
  • maks.võimsus             301 kW / 409 hj
  • nimipöörded 2000 p/min
  • pöördemoment 1800 Nm @ 1400 p/min
  • pöördemomendi varu 40 %
  • kütusepaagi maht 651 l
  • AdBlue paak 89 l
  • hooldusvahemik 600 tt
  • 19x4 FPS 50k
  • Automaatkäiguvahetused
  • JVV lülitus elektrohüdrauliline.
  • silladade lülitus elektrohüdrauliline
  • TwinFlow hüdropumba tootlikkus 262 l/min
  • 5-paari elektro-hüdraulilisi väljavõtted taga
  • hüdromootori väljavõte
  • rippsüsteemi tõstejõud 10900 kg
  • pardakompuuter
  • puutetundlik juhtmonitor
  • põlluotsa automaatika
  • ATC kliimaseade
  • cd/mp3 raadio *Sidewinder juhtkosool
  • hüdraulilised ja pnemaatilised haagisepidurid
  • poritiivalaiendid
  • rippsüsteemi nupud poritiibadel
  • mitmepositsiooniline haakeseade + K80
  • 2-kiiruseline jõuvõtuvõll 540/1000 p/min @ 1800 mp/min
  • aktiivne õhkvedrustusega nahkiste DeLuxe
  • kõrvalistuja iste
  • 360 kraadi LED töötuled
  • dubleeritud sõidutuled käetugedel x2   
  • kabiinivedrustus
  • esisillavderustus
  • klass 5 esisild, lubatud sillakoormusega 7760kg
  • registreerimine ARK-s
  • esimene rippsüsteem tõstejõuga 5800kg + jvv valmidus
  • esiraskus 1500 kg
  • ohutuspakett: tulekustuti, apteek, helkurvest
  • GPS-juhtimine: NAV CONTOLLER ja 372 RECEIVER   
    (WAAS/EGNOS/OMNISTAR HP/XP)
  • rattad Michelin AxioBib ees  IF 620/75R30; taga IF 900/60R42

 

Tootjamaa: USA

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee