uus New Holland T7.245 AutoCommand 50eco
 
Lisainfo

 

Uus NEW HOLLAND   T7.245 AutoCommand 4WD

  

Mootor

6728 cm³ töömahuga 6-silindriline turbolaadimisega vahejahutiga New Holland CommonRail Euro5 EcoBlue mootor

Nimivõimsus @ 2200 p/min                 149 kW / 200 hj

Maks.võimsus @ 1800 p/min               182 kW/ 245 hj          

Nimipöörded                                       2200 p/min     

Maks.pöördemoment                           1035 Nm @ 1500 p/min

Pöördemomendi varu                           46%                

Küttepaagi maht                                  395 l

Kütuse erikulu                                     210 g/kWh

AdBlue                                                48 l

Hooldusvahemik                                  750 töötundi

 

Transmissioon

Astmevaba 0,02 kuni 50km/h Eco 

Elektrohüdrauliline reevers koos elektrilise seisupiduriga

 

Hüdraulika

suletud süsteemiga CCLS MegaFlow kolbpump tootlikkusega kuni 170 l/min

4x paari elektrohüdraulilist hüdroväljavõtteid taga

lisana 2x paari el.hüdr. keskjagaja (joistikuga esirippsüsteemi ja hvv.juhtimine)

2x110mm rippsüsteemi tõstesilindrid, tõstejõud aiste otsast 10 643 kg

rippsüsteemi koormus- ja positsiooniregulaator

EDC- elektrooniline rippsüsteemi juhtimine

 

Sildade ja diferentsiaali juhtimine

Elektrohüdrauliline     

                                                           

Traktori komplektsus:

Dynamic esiporitiivad 540mm

Esimene rippsüsteem tõstejõuga 5925 kg

  • kabiinivedrustus
  • esisillavedrustus
  • haagise õhk –ja hüdropidurid
  • tagumise akna kojamees ja pesur
  • analoog-digitaal armatuurlaud                              
  • Sidewinder juhtkonsool    
  • 16 x LED töötuled
  • 2x dubleeritud sõidutuled käetugedel                                          
  • 4-kiiruseline jõuvõtuvõll 540/540E/1000/1000Eco
  • jõuvõtuvõlli ”soft start” lülitus
  • DynamicComfort õhkpadjal nahkiste
  • tagumised poritiivalaiendid
  • 2x teleskoopvarrega peeglid elektrilised
  • hüdrauliline haagisekonks (väljakäiv)
  • rippsüsteemi kiirühendused kat. II/III
  • rippsüsteemi dubleeritud juhtimine poritiivalt
  • piduritega esisild kat.4
  • cd/mp3 raadio                                                                                                                    
  • ATC kabiinikliima
  • GPS käed-vaba juhtimine 
  • ISOBUS ühendus
  • tagakaamera
  • 220V mootoriploki –ja transmissioonisoojendus
  • automaatsed külgtõmmitsad
  • registreerimine ARK-s
  • poritiivalaiendid
  • katuseaken
  • vilkur
  • rattad ees 600/65R28; taga 650/65R42 
Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee