uus New Holland T4.75 S 4WD Broneeritud
 
Lisainfo

Uus traktor NEW HOLLAND T4.75 S 4WD

 

Mootor

2,9L 3-silindriline turbolaadimisega Tier4 New Holland mootor

Võimsus                                  56 kw / 75 hj

Maks. pöördemoment               341 Nm @1400 rpm

Pöördemomendi varu               35 %

Küttepaagi maht                       82 l

Kütuse erikulu                         215 g/kWh

Hoolduse intervall                   500 tt

 

Käigukast

20x20 aeglustajaga transmissioon

min. kiirus 140 m/h, maks 40 km/h

Hüdrauliline reevers

 

Hüdraulika

avatud tsentriga süsteem

hüdropump, tootlikkusega 48 l/min

lisana roolipump 35,6 l/min

3 paari hüdroväljavõtteid taga                                    

rippsüsteemi tõstejõud aiste otsast 3000 kg

Lift-o-matic rippsüsteemi kiire tõstmine ja langetamine

rippsüsteemi koormus –ja positsiooniregulaator

rippsüsteemi dubleeritud juhimine väljast

 

Sildade ja diferentsiaali juhtimine

elektrohüdrauliline

 

Komplektsus ja tehnilised näitajad

kabiinisoojendus ja konditsioneer

analoog-digitaal instrumendi paneel

4 töötuld kabiinil ees ja 2 taga

2-kiiruseline jõuvõtuvõll 540/540Eco @1590 p/min /sünkroon

esi- ja tagaklaasi pesur ja kojamees

DeLuxe õhkiste

kaasreisija iste

esimesed poritiivad

2x peeglid

katuseaken

sile kabiinipõrand

veokonks

rippsüsteemi kiirühendused kat. II

rippsüsteemi dubleeritud maast juhtimine                                                        

raadio/mp3 mängija

plokisoojendus 220V                                                            

aku 120Ah

Eestikeelne kasutusjuhend

ohutuspakett: tulekustuti, apteek, helkurvest                            

registreerimine ARK-s

tühimass 2830 kg

rattad ees 380/70R20;taga 480/70R30

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee