uus New Holland T5.140 AutoCommand 4WD
 
Lisainfo

Uus traktor  NEW HOLLAND  T5.140 AutoCommand 4WD

 

Mootor

4-silindriline 4485 cm3 turbolaadimisega New Holland Stage V CommonRail  mootor

nimivõimsus                                       96 kW /  130hj

maks.võimsus                                    105 kw / 140 hj

maks. Pöördemoment ISO TR14396     630 Nm @ 1300 p/min

viskoossiduriga jahutusvent.

 

Transmissioon  

AutoCommand™ astmevaba transmisioon

kiirusevahemik 0,02 kuni 40 km/h Eco @ 1550 p/min

elektrohüdrauliline reevers roolisambal

           

Hüdraulika

avatud tsentriga süsteem

hüdropumba tootlikkus 110  l/min

lisana roolipump tootlikkusega 34 l/min

hüdraulika kogutootlikkus 144 l/min

4 paari hüdroväljavõtted 

EDC- elektriiline rippsüsteemi juhtimine

rippsüsteemi tõstejõud aiste otsast 5420 kg

rippsüsteemi haardekaaluvõimendi ja positsioonjuhtimine

rippsüsteemi dubleeritud juhtimisnupud poritiibadel

 

Sildade ja diferentsiaali juhtimine

elektrohüdraulilised

 

Traktori komplektsus ja tehnilised näitajad

esilaaduri raamid ja elektriline juhtimine jositikuga käetoelt

ATC-kabiinikliima

kabiinisoojendus

kabiinivedrustus

esisillavderustus

kaasreisija iste

analoog-digitaal instrumendi paneel

mootori õhusoojendus GridHeater

mootori plokisoojendus 220V

12xLED töötuled

tagaklaasi kojamees ja pesur  

3-kiiruseline jõuvõtuvõll 540/540E/1000

pidurdussüsteem ketaspidurid

roolisüsteem hüdrauliline roolivõimendi

sile kabiinipõrand

elektrohüdrauliline jõuvõtuvõlli lülitus

rippsüsteemi ühendused kat. II

rippsüsteemi juhtimine poritivalt

DeLuxe õhkpadjal iste

teleskoopilised tahavaatepeeglid

reguleeritav roolisammas                                          

hüdrauliline haagisekonks

esimesed pööratavad poritiivad

suurema mahutavusega aku 140Ah, 12V

generaator 200 Amp

mehhaaniline massilüliti

cd/mp3 raadio, kõlarid

hüdrauliline haagisepidur

ISOBUS 

registreerimine ARK-s

tööülikond New Holland

vilkur

rattad ees 440/65 R28; 540/65 R38

                                              

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee