uus UTV Corvus Terrain 1000 DX4
 
Lisainfo

- kabiin soojendusega, 2 kohta

- mootor 3-silindriga Yanmar diisel 993 cm3

- vääne 52 Nm

- võimsus 24 hj

- paak 40 L

- CVT kiirus 60 km/h

- ARK traktor

- 2WD/ 4WD elektriline lülitus

- elektriline diffriluku lülitus

- kliirens 309 mm

- 4x ketaspidurid

- kaal 860 kg

- vints

- veokonks

 

Tehase link https://corvus-utv.com/

 

Lisana võimalik Camso lindid

 

Tootja: EU

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Siim Kesler
Telefon: +372 55521799
E-mail: siim.kesler@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Märt Mölter
Telefon: +372 55668794
E-mail: mart.molter@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee