uus New Holland T5.120 DualCommand
 
Lisainfo

sn.HLRT5120LNL110883

 

- mootor 4-silindriga Euro5, 117 hj

- 24x24, hüdraulilised poolkäigud

- elektriline reevers

- LED töötuled

- õhkiste

- kaasreisija iste

- haagise hüdropidurid

- hüdrauliline haagisekonks

- esilaaduri raamid koos keskjagaja koos joistikuga

- 3-kiiruseline jõuvõtuvõll 540/540E/1000

- EDC- elektriline rippsüsteemi juhtimine

- rattad 440/65 R24, taga 540/65 R34 

 

 

Lisana võimalik esilaadur Stoll FZ30.1

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Rein Paloson
Telefon: +372 520 2339
E-mail: rein.paloson@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee