uus New Holland T5.105 DualCommand 4WD
 
Lisainfo

Uus  NEW HOLLAND  T5.105 DualCommand 4WD

 

Mootor

4-silindriline turbolaadimisega New Holland Tier IV CommonRail  mootor

maks.võimsus                                     79 kw / 107 hj

maks. pöördemoment                         444 Nm @ 1500 p/min

viskoossiduriga jahutusvent.

kütusepaagi maht                               195 l

hooldusvahemik                                  600 tt

mootoripöörete kontroll

 

Transmissioon  

24x24 DualCommand™

40 km/h

elektrohüdrauliline reevers roolisambal

PowerClutch sidurita käiguvahetus

           

Hüdraulika

avatud tsentriga süsteem

hüdropumba tootlikkus 84  l/min

lisana roolipump tootlikkusega 43 l/min

hüdraulika kogutootlikkus 127 l/min

3 paari hüdroväljavõtteid taga

EDC- elektrooniline rippsüsteemi juhtimine

rippsüsteemi tõstejõud aiste otsast 5420 kg

rippsüsteemi haardekaaluvõimendi ja positsioonjuhtimine

rippsüsteemi dubleeritud juhtimisnupud poritiibadel

 

Sildade ja diferentsiaali juhtimine

elektrohüdraulilised

 

Traktori komplektsus ja tehnilised näitajad

esilaaduri raamid, keskjagaja ja joistik

konditsioneer

kabiinisoojendus

analoog-digitaal instrumendi paneel

mootori õhusoojendus GridHeater

mootori plokisoojendus 220V

6 töötuld

tagaklaasi kojamees ja pesur  

3-kiiruseline jõuvõtuvõll 540/540E/1000

pidurdussüsteem ketaspidurid

roolisüsteem hüdrauliline roolivõimendi

sile kabiinipõrand

elektrohüdrauliline jõuvõtuvõlli lülitus

rippsüsteemi kiirühendused kat. II

rippsüsteemi juhtimine poritivalt

DeLuxe õhkpadjal iste

kaasreisija iste

teleskoopilised tahavaatepeeglid

reguleeritav roolisammas

mitmepostsiooniline haagisekonks 

esimesed poritiivad

haagise õhkpidurid

suurema mahutavusega aku 132Ah, 12V

elektrooniline massilüliti

vilkur

cd/mp3 raadio, kõlarid

registreerimine ARK-s

rattad: ees 440/65R24; taga 540/65R34

 

 

 

Hind
Hind (KM-ta): . €

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee