uus NH T7.270 AutoCommand 50Eco BluePower
 
Lisainfo

Uus traktor  NEW HOLLAND  T7.270 AutoCommand 4WD

 

Mootor

6,8 l  6-silindriline New Holland/Iveco turbolaadimisega vahejahutiga Common Rail Tier IVB

AdBlue mootor

nimivõimsus @2200 p/min                                        177 kW / 240 hj

maks. võimsus @1800 p/min                                    198 kW /  270 hj

Pöördemoment                                                         1160 Nm@1500 p/min

Pöördemomendi varu                                                46 %

Küttepaagi maht                                                       395 l

Hooldusintervall                                                        600 tt

AdBlue paagimaht                                                     48 l

 

Transmissioon  

Astmevaba CVT 50Eco @1550 p/min

Elektrohüdrauliline reevers roolisambal

Elektriline seisupidur

 

Hüdraulika

suletud süsteemiga CCLS kolbpump

kogutootlikkusega kuni 170 l/min

5x paari elektrohüdraulilisi väljavõtteid taga

Lisana 2x elektriline keskjagaja (el.joistikuga esirippsüsteemi ja esihüdroväljavõtte juhtimiseks)

2x110mm tõstesilindrid, rippsüsteemi tõstejõud aiste otsast 10463 kg

EDC-elektrooniline rippsüsteemi juhtimine

rippsüsteemi koormus-ja positsioonjuhtimine

 

Sildade ja diferentsiaali juhtimine

Esisilla ja diferentsiaalide automaatsed sisse-välja lülitused vastavalt pöördenurgale, kiirusele, rippsüsteemi tõstmisele ja piduritele

 

 Traktori komplektsus ja tehnilised näitajad

  • Esimene rippsüsteem tõstejõuga 5900kg
  • Esimene jõuvõtuvõll 1000 p/min
  • esiraskus 900kg
  • 220V ploki –ja transmissioonisoojendus
  • haagise õhk –ja hüdropidur
  • kabiinivedrustus
  • esisillavedrutsus
  • kat. 4 HD esisild piduritega
  • Dynamic esiporitiivad
  • radar
  • tagumise akna kojamees ja pesur                                   
  • digitaalne armatuurlaud, põllukompuuter
  • 20x LED töötuld, 360 kraadi
  • 2x dubleeritud sõidutuled käetugedel
  • 4-kiiruseline jõuvõtuvõll 540/540E/1000/1000E
  • jõuvõtuvõlli ”soft start” lülitus
  • põlluotsa automaatika
  • DeLuxe Comfort õhkpadjal nahkiste
  • kaasreisija iste
  • tagumised poritiivalaiendid
  • katuseaken
  • 2x elektrilised teleskoopvarrega soojendusega peeglid
  • hüdrauliline haakekonks (väljakäiv)  
  • automaatsed külgtõmmitsad
  • cd/mp3 raadio
  • ISOBUS ühendus
  • kabiini kliimaseade (ATC)            
  • generaator 200Amp
  • das vilkur
  • GPS-käed vaba juhtimine, RTK täpsus +-2cm
  • registreemine ARK-s
  • ohutuspakett (tulekustuti, apteek, helkurvest)
  • rehvid ees VF 600/60 R30; VF 710/60 R42 Michelin nr.1
  • värv NH BluePower Special
Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Kristo Kompus
Telefon: +372 55609619
E-mail: kristo@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee