uus New Holland Boomer 50HST 4WD
 
Lisainfo

Uus ratastraktor  NEW HOLLAND  Boomer50 HST 4WD

 

Mootor

4-silindriline Tier III vedelikjahutusega 2500 cm3  diiselmootor

Võimsus                                 35  kw / 47 hj

Maks.pöördemoment             142 Nm @1800

Nimipöörded                          2800 p/min

Küttepaagi maht                    36 l

Kaal                                       1695 kg                                             

 

Käigukast

Hüdrostaatiline HST 3-kiiruseline

kiirusekontroll

0 kuni 22,7  km/h

                                                                                             

Hüdraulika

avatud tsentriga süsteem                                           

hüdropumba tootlikkus  31,2  l/min

süsteemirõhk @ 172 Bar

roolipumba tootlikkus 20,8 l/min                                                     

hüdraulika kogutootlikkus 52 l/min                                      

2  paari hüdroväljavõtteid taga                     

3-punkti rippsüsteem

rippsüsteemi tõstejõud aiste otsast 1250 kg

 

Traktori komplektsus ja tehnilised näitajad

kabiin konditisoneeri ja soojendusega

reguleeritav ja võimendusega rool     

plokisoojendus 220V                                                                      

analoog-digitaal instrumendi paneel

sõltumatud märgpidurid koos käsipiduriga

3-kiiruseline jõuvõtuvõll taga 540/750/1000 p/min

jõuvõtuvõll 6 nuuti

rippsüsteemi ühendused kat. I/II

haakekonks

töötuled

haakelatt

registreerimine ARK-s

rattad 260/70R16; 360/70R24 Galaxy GardenPro 122A8/B TL

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee