uus kommunaal New Holland T7.270 AC
 
Lisainfo

Tatoli Mäo esinduses

 

Mootor

6,8 l  6-silindriline New Holland turbolaadimisega vahejahutiga Common Rail Stage5

mootor

nimivõimsus @2200 p/min                                          177 kW / 240 hj

maks. võimsus koos mootri jõukontrolliga                    198 kW / 270 hj

Pöördemomendi varu                                                  46 %

Küttepaagi maht                                                         440 l

Hooldusintervall                                                          600 tt

AdBlue paagimaht                                                       50 l

 

Transmissioon  

Astmevaba 50km/h Eco AutoCommand

Elektrohüdrauliline reevers roolisambal

Elektriline seisupidur

 

Hüdraulika

suletud süsteemiga CCLS HiFlow kolbpump, eraldi roolipump

kogutootlikkusega kuni 186,5 l/min

4x paari elektrohüdrauliliselt  juhitavad hüdroväljavõtet taga

2x100 mm tõstesilindrit, rippsüsteemi tõstejõud aiste otsast 10463 kg

EDC-elektrooniline rippsüsteemi juhtimine

rippsüsteemi koormus-ja positsioonjuhtimine

 

Sildade ja diferentsiaali juhtimine

Terralock süsteem- Esisilla ja diferentsiaalide automaatsed sisse-välja lülitused vastavalt pöördenurgale, kiirusele, rippsüsteemi tõstmisele ja piduritele

 Traktori komplektsus:

  • 220V ploki -ja transmissioonisoojendus
  • Esimene rippsüsteem 
  • haagise õhkpidur
  • haagise hüdropidur
  • kabiinivedrustus
  • esisillavedrustus
  • Dynamic esiporitiivad
  • tagumise akna kojamees ja pesur                                    
  • Sidewinder II juhtkonsool
  • digitaalne armatuurlaud, põllukompuuter
  • 20x LED töötuled
  • 4- kiiruseline jõuvõtuvõll 540/540E/1000/1000E            
  • jõuvõtuvõlli ”soft start” lülitus
  • põlluotsa automaatika
  • DeLuxe õhkpadjal nahkiste
  • kaasreisija iste
  • tagumised poritiivalaiendid
  • 2x teleskoopvarrega soojendusega elektripeeglid
  • hüdrauliline haakekonks (väljakäiv)
  • automaatsed külgtõmmitsad
  • cd/mp3 raadio
  • kabiini kliimaseade (ATC)
  • vilkur
  • IntelliView IV puutetundlik värviline juhtmonitor
  • GPS juhtimise valmidus (hüdraulika, pöördenurgaandurid, antellialus)
  • munnitsipaalrattad 540/65R30; 650/65R42

 

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Rein Paloson
Telefon: +372 520 2339
E-mail: rein.paloson@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee