uus New Holland T6.180 ElectroCommand low-roof
 
Lisainfo

Farmimeestele, 6-sindrlit, nimivõimsus 145hj, maks. 180 hj, aeglustajaga transmissioon 32x32, traktori kõrgus 2,86 m!, hüdrokonks, hüdropidur, 4-paari hüdroväljavõtteid, EDC-elektriline rippsüsteemi juhtimine, elektriline reevers, konditsioneer, LED töötuled, 3-kiiruseline jõuvõll 540/540Eco/1000 p/min

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee