uus New Holland T5.100 DC Broneeritud
 
Lisainfo

Mootor 4-silindriline turbolaadimisega vahejahutiga New Holland CommonRail StageV

Võimsus ISO 14396 74 kW / 100 hj

Nimipöörded 2300 p/min

Maks.pöördemoment 450 Nm @ 1300 p/min

Küttepaagi maht 128 l

AdBlue 9,6 l

Hooldusvahemik 600 töötundi

Käigukast DualCommand 24x24, aeglustajaga 40x40, kiirus 0,1 kuni 40km/h

Elektrohüdrauliline revers

Hüdraulika kogutootlikkus kuni 77 l/min@200 bar

3 paari hüdroväljavõtteid

taga rippsüsteemi tõstejõud aiste otsast 4400 kg

mehhaaniline rippsüsteemi juhtimine

rippsüsteemi koormus- ja positsiooniregulaator

Sildade ja diferentsiaali juhtimine elektrohüdrauliline

Dynamic esiporitiivad

500kg esiraskus

tagumise akna kojamees ja pesur

analoog-digitaal armatuurlaud 

8x LED töötuled

3-kiiruseline jõuvõtuvõll 540/540E/1000 6 nuudiga, 35 mm

jõuvõtuvõlli ”soft start” lülitus

DeLuxe õhkpadjal iste

Kõrvalistuha iste

2x teleskoopvarrega panoraampeeglid

hüdrauliline haagisekonks

rippsüsteemi kiirühendused kat. II/III

cd/mp3 raadio

konditsioneer ja soojendus

õhkiste ja kaasreisija iste

plokisoojendus 220V

2 tõkiskinga

2 tõstesilindrit

registreerimine ARK-s

ohutuspakett: helkurvest, tulekustuti, apteek

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Rein Paloson
Telefon: +372 520 2339
E-mail: rein.paloson@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee