uus New Holland TD3.50 4WD
 
Lisainfo

Mootor

3-silindriline 2,9 l turbolaadimisega New Holland Tier 3 mootor

võimsus                                               36 kw / 49 hj

maks. pöörded                                     2300

Kütusepaagi maht                                52 l

Hooldusvahemik                                  600 tt

 

Transmissioon  

8x8      SynchroShuttle käigukast sünkroniseeritud

            33 km/h

            reevers

           

Hüdraulika

hüdropumba tootlikkus 40  l/min

lisana roolipump tootlikkusega 21 l/min

hüdraulika kogutootlikkus 61 l/min

2 paari hüdroväljavõtteid taga          

mehaaniline rippsüsteemi juhtimine Lift-O-Matic

rippsüsteemi tõstejõud aiste otsast 2200 kg

 

Sildade ja diferentsiaali juhtimine

mehhaaniline

 

Traktori komplektsus ja tehnilised näitajad

esimene haakekonks

analoog-digitaal instrumendi paneel  

jõuvõtuvõll 540 p/min

roolisüsteem hüdrauliline roolivõimendi

tagumine haagisekonks

tööriistakast

tagumine töötuli

registreerimine ARK-s

rattad: Allaince 280/70R16; 340/85R28;

ohutuspakett: apteek, tulekustuti, helkurvest

 

 

Lisana võimalik komplekteerida:

 

Uus esilaadur New Holland (Stoll) Compact 450P

                                                       

-tõstekõrgus 2,59 m

-tõstejõud 970 kg

-küljeraamid traktorile

-paralleelogramm

-joistikuga juhtimine

 

 

Tootja:Saksamaa

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee