demo New Holland T7.210 PowerCommand
 
Lisainfo

50 km transmissioon

full-powershit ehk kõik käigud koormuse all lülitatavad + automaatvahetused

haagise õhk - ja hüdropidurd

kabiini - ja esisillavedrustus

hüdrokonks

hüdrotõmmits

esirippsüsteem

kabiinikliima

soojendusega elektripeeglid

Sidewinder puutetundlik juhtkonsool

elektrireevers

elektriline seisupidur

4x elektilsed hüdroväljavõtted

12x Led töötuled

3-kiiruseline jõuvõtuvõll 540/540Eco/1000

gps-valmidus (juhtmed, hüdraulikaplokk, pöördenurgaandurid, antennialus).

Pritsimiseks, väetamiseks ja kündmiseks ideaalsed rattad 580/70R42.

Hind
Hind (KM-ta): . €

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee