uus New Holland Boomer 50HST murukatega Broneeritud
 
Lisainfo

Mootor

4-silindriline Tier III vedelikjahutusega 2500 cm3 diiselmootor

Võimsus                                  35 kw / 47 hj

Maks.pöördemoment                142 Nm @1800

Nimipöörded                            2800 p/min

Küttepaagi maht                       36 l

Kaal                                        1695 kg                                              

 

Käigukast

Hüdrostaatiline 0 kuni 22,7 km/h

Püsikiiruse hoidja elektriline

                                  

Hüdraulika

avatud tsentriga süsteem                                              

hüdropumba tootlikkus 31,2 l/min

süsteemirõhk @ 172 Bar

roolipumba tootlikkus 20,8 l/min                                                         

hüdraulika kogutootlikkus 52 l/min                                         

2 paari hüdroväljavõtteid taga            

3-punkti rippsüsteem

rippsüsteemi tõstejõud aiste otsast 1250 kg

 

Traktori komplektsus ja tehnilised näitajad

kabiin konditisoneeri ja soojendusega

reguleeritav ja võimendusega rool        

plokisoojendus 220V                                                                          

analoog-digitaal instrumendi paneel

sõltumatud märgpidurid koos käsipiduriga

3-kiiruseline jõuvõtuvõll taga 540/750/1000 p/min

jõuvõtuvõll 6 nuuti

rippsüsteemi ühendused kat. I/II

haakekonks

töötuled

haakelatt

registreerimine ARK-s

mururattad 22,5x16,1 Galaxy Turf (T97140), ees 27x10,50 (T97139)

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee