uus New Holland T5.95 4WD
 
Lisainfo

Mootor

4-silindriline 3,4 l turbolaadimisega New Holland Tier IV CommonRail mootor

maks.võimsus                          73 kw / 99 hj

maks. pöördemoment               407 Nm @ 1500 p/min

viskoossiduriga jahutusvent.

ilma AdBlueta

 

Transmissioon

24x24 PowerShuttle hüdrauliliste poolkäikudega

40 km/h

elektrohüdrauliline reevers roolisambal

PowerClutch sidurita käiguvahetus

           

Hüdraulika

avatud tsentriga süsteem

hüdropumba tootlikkus 84 l/min

lisana roolipump tootlikkusega 43 l/min

hüdraulika kogutootlikkus 127 l/min

3 paari hüdroväljavõtteid taga 

EDX- elektriline rippsüsteemi juhtimine

rippsüsteemi tõstejõud aiste otsast 5420 kg

rippsüsteemi haardekaaluvõimendi ja positsioonjuhtimine

rippsüsteemi dubleeritud juhtimine väljast

 

Sildade ja diferentsiaali juhtimine

elektrohüdraulilised

 

Traktori komplektsus ja tehnilised näitajad

esiraskused 8x45kg

konditsioneer

kabiinisoojendus

analoog-digitaal instrumendi paneel

mootori õhusoojendus GridHeater

mootori plokisoojendus 220V

4 töötuld ees ja 2 taga

tagaklaasi kojamees ja pesur    

3-kiiruseline jõuvõtuvõll 540/540E/1000

pidurdussüsteem ketaspidurid

roolisüsteem hüdrauliline roolivõimendi

sile kabiinipõrand

elektrohüdrauliline jõuvõtuvõlli lülitus

rippsüsteemi kiirühendused kat. II

rippsüsteemi juhtimine poritivalt

DeLuxe õhkpadjal iste

2x USB laadimiuspesa

kaasreisija iste

teleskoopilised tahavaatepeeglid

reguleeritav roolisammas

hüdrauliline haagisekonks

esimesed poritiivad

suurema mahutavusega aku 132Ah, 12V

elektrooniline massilüliti

cd/mp3 raadio, kõlarid

registreerimine ARK-s

tööülikond New Holland

vilkur

rattad Alliance ees 380/70 R24; taga 480/70R34

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee