uus New Holland Boomer 50HST vaheltharimisratastega Broneeritud
 
Lisainfo

Mootor

StageV

Võimsus                                  38 kw / 52 hj

Maks.pöördemoment                142 Nm @1800

Nimipöörded                            2600 p/min

Küttepaagi maht                       36 l

Kaal                                        1695 kg                                              

 

Käigukast

Hüdrostaatiline 0 kuni 22,7 km/h

Püsikiiruse hoidja elektriline

                                  

Hüdraulika

avatud tsentriga süsteem                                              

hüdropumba tootlikkus 31,2 l/min

süsteemirõhk @ 172 Bar

roolipumba tootlikkus 20,8 l/min                                                         

hüdraulika kogutootlikkus 52 l/min                                         

2 paari hüdroväljavõtteid taga            

3-punkti rippsüsteem

rippsüsteemi tõstejõud aiste otsast 1250 kg

 

 Traktori komplektsus ja tehnilised näitajad

kabiin konditisoneeri ja soojendusega

reguleeritav ja võimendusega rool        

plokisoojendus 220V                                                                          

analoog-digitaal instrumendi paneel

sõltumatud märgpidurid koos käsipiduriga

3-kiiruseline jõuvõtuvõll taga 540/750/1000 p/min

jõuvõtuvõll 6 nuuti

rippsüsteemi ühendused kat. I/II

haakekonks

töötuled

haakelatt

registreerimine ARK-s

mullarehvid ees 8,3 R20, taga 12,4 R28

kliirens 400 mm

 

Lisana võimalik:

Uus esilaadur New Holland 350TL

                                                           

-tõstekõrgus 2,59 m

-tõstejõud 970 kg

-küljeraamid traktorile

-paralleelogramm

-joistikuga juhtimine

 

Tootja: Saksamaa

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee