uus New Holland T5.95 4WD Broneeritud
 
Lisainfo

Mootor

4-silindriline 3,4 l turbolaadimisega New Holland Tier IV CommonRail  mootor

maks.võimsus                          74 kw / 99 hj

maks. pöördemoment               447 Nm @ 1500 p/min

viskoossiduriga jahutusvent.

 

Transmissioon  

24x24 PowerShuttle, hüdraulilised poolkäigud

aeglsutaja (min kiirus 100 m/h)

            kiirus maks. 40 km/h

elektrohüdrauliline reevers roolisambal

 

Hüdraulika

avatud tsentriga süsteem

hüdropumba tootlikkus 84  l/min

lisana roolipump tootlikkusega 43 l/min

hüdraulika kogutootlikkus 127 l/min

3 paari hüdroväljavõtteid taga 

EDC- elektriline rippsüsteemi juhtimine

rippsüsteemi tõstejõud aiste otsast 5420 kg

rippsüsteemi haardekaaluvõimendi ja positsioonjuhtimine

 

Sildade ja diferentsiaali juhtimine

elektrohüdraulilised

 

Traktori komplektsus ja tehnilised näitajad

konditsioneer

esirippsüsteem

kabiinisoojendus

analoog-digitaal instrumendi paneel

mootori õhusoojendus GridHeater

mootori plokisoojendus 220V

6x töötuled + 2x lisatuled käetugedel

tagaklaasi kojamees ja pesur    

3-kiiruseline jõuvõtuvõll 540/540E/1000

jvv sünkroon

pidurdussüsteem ketaspidurid

roolisüsteem hüdrauliline roolivõimendi

sile kabiinipõrand

elektrohüdrauliline jõuvõtuvõlli lülitus

rippsüsteemi kiirühendused kat. II

rippsüsteemi juhtimine poritivalt

DeLuxe õhkpadjal iste

kaasreisija iste

teleskoopilised tahavaatepeeglid

reguleeritav roolisammas

hüdrauliline haagisekonks

esimesed poritiivad

hüdrauliline haagisepidur

suurema mahutavusega aku 132Ah, 12V

elektrooniline massilüliti

cd/mp3 raadio, kõlarid

registreerimine ARK-s

tööülikond New Holland

tagaraskused 4x50kg

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee