uus kommunaaltraktor New Holland T5.95 4WD
 
Lisainfo

Mootor

4-silindriline 3,4 l turbolaadimisega New Holland Tier IV CommonRail  mootor

maks.võimsus                          74 kw / 99 hj

maks. pöördemoment               447 Nm @ 1500 p/min

viskoossiduriga jahutusvent.

 

Transmissioon  

24x24 PowerShuttle, hüdraulilised poolkäigud

            kiirus maks. 40 km/h

elektrohüdrauliline reevers roolisambal

 

 

Hüdraulika

avatud tsentriga süsteem

hüdropumba tootlikkus 84  l/min

lisana roolipump tootlikkusega 43 l/min

hüdraulika kogutootlikkus 127 l/min

3 paari hüdroväljavõtteid taga 

MDC- mehaaniline rippsüsteemi juhtimine

rippsüsteemi tõstejõud aiste otsast 5420 kg

rippsüsteemi haardekaaluvõimendi ja positsioonjuhtimine

 

Sildade ja diferentsiaali juhtimine

elektrohüdraulilised

 

Traktori komplektsus ja tehnilised näitajad

konditsioneer

kabiinisoojendus

analoog-digitaal instrumendi paneel

mootori õhusoojendus GridHeater

mootori plokisoojendus 220V

6x töötuled + 2x lisatuled käetugedel

tagaklaasi kojamees ja pesur    

3-kiiruseline jõuvõtuvõll 540/540E/1000

pidurdussüsteem ketaspidurid

roolisüsteem hüdrauliline roolivõimendi

sile kabiinipõrand

elektrohüdrauliline jõuvõtuvõlli lülitus

rippsüsteemi kiirühendused kat. II

rippsüsteemi juhtimine poritivalt

DeLuxe õhkpadjal iste

kaasreisija iste

teleskoopilised tahavaatepeeglid

reguleeritav roolisammas

hüdrauliline haagisekonks

esimesed poritiivad

hüdrauliline haagisepidur

suurema mahutavusega aku 132Ah, 12V

elektrooniline massilüliti

cd/mp3 raadio, kõlarid

registreerimine ARK-s

tööülikond New Holland

2x LED vilkurid

kommunaalrattad 360/80R20; 440/80R30 HD Industrial

tagaraskused 4x50kg

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee