jooks rattaid New Holland T6-seeriale
 
Lisainfo

Mäo esinduses

 

Nh T6-e esirattad (velg+kilp) Firestone 14,9 (380/85) R28 x 2 ; tagarattad (rehv+velg) 18,4 (460/85) R38 x 2

 

Teoreetiliselt peaaegu uued

Hind
Hind (KM-ta): 6000 €

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Rein Paloson
Telefon: +372 520 2339
E-mail: rein.paloson@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee