universaalhaagis JOSKIN DRAKKAR 7600/27D150
 
Lisainfo
  • Kandevõime 22t
  • Mahutavus 27m3
  • Hüdrauliline tagaluuk
  • Keskel viljaluuk 600x270mm
  • Plastikus porilauad
  • Veolati vedrustus
  • Rattad Mitas 710/50 R26,5
  • Sõidutuled
  • Pneumaatiline haagisepidur
  • Vilkur
  • Eesotsas läbipaistev sein
  • Redel
  • Hüdrauliline tugijalg
  • Hürdaulikaga liigutatav põhi koos seinaga.
  • LS, madalsurve süsteem
  • Pult
  • Vabalt-keerav sild
  • Vedrustusega sillad
  • K80 kinnitus
  • Mahalaadimis abi
  • Koormustundlik pidurisüsteem

 

 

 

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee