Uus laadur-ekskavaator New Holland B115C
 
Lisainfo

Uus laadur-ekskavaator New Holland B115C TC hydraulic SideShift

 Veermik ja veduk:

    • 4 ratta vedu
    • Kõik 4 ratast pööravad
    • 9100 kg masina töökaal

- Limited slip sillad

                 - rattad 440/80 R28 MICHELIN XMCL

                   -4 kiiruseline Powershift käigukast 40KPH

     - Esiraskus 333kg

 

Hüdrosüsteem

  • Muutuva mahuga-koormustundlik hüdrauliline pump (165 l/min)

Tõstepoom

    • Frontaallaadur tõstab ca. 3,2 tonni 3,5meetri kõrgusele
    • 6x1 kopp ees, maht 1,15 m3
  • Hüdrauliline ekskavaatorseadme küljelt-küljele liigutamine

 

  • Hüdrauliline tagakopa transpordi lukk
  • Teleskoopnool
  • Auto Glide Ride hüdrauliline poomivedrustus
  • Tagumine kaevekopp 610 mm, polditavad kihvad
  • Haamriliin
  • Planeerkopaliin
  • Kaevekopa mehaaniline kiirkinnitus
  • Kummipadjad stabilisaatorkäppadele
  • Joystick juhtimine kaeveseadmel ja laaduril

Kabiin

Konditsioneer

  • 10 x LED töötuled (4 ees, 4 taga, 2 külgedel)
  • Õhkvedrustusega DeLux iste
  • Raadio
  • Seadistatav rool
  • Madal müratase 77dbA
  • Esiporitiivad
  •  

Mootor

    • 4 silindriline 3.4 liitrit
    • Diiselmootor FPT/ SCR, Tier4i, AdBlue, turbo ülelaadimisega;
    • Võimsus 82 kW / 110 hp;
    • Max kiirus 40km/h
    • Kütuse separaator
  • 2 akut 12V 60AH 600CCA
  • Välised käivitusklemmid

 

 

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee