uus New Holland TC5.70 koos 5,2 heedriga
 
Lisainfo

UUS TERAVILJAKOMBAIN NEW  HOLLAND TC5.70

 

Standard komplektsus ja tehnilised näitajad:

  • Kuuesilindriline 6,8 liitrine vedelikjahutusega Tier 4A Common Rail diiselmootor
  • Mootori nimivõimsus 125 kW / 170 hj
  • Mootori võimsus                                                   129 kW / 175 hj
  • küttepaagi maht 300 l
  • AdBlue paagimaht 60 l
  • hüdrostaatiline jõuülekanne
  • 3 käiguline käigukast
  • liikumiskiirus 30 km/h
  • tugevdatud kaldtransportöör 3 keti ja 32 labaga
  • elektriline kaldtransportööri ja heedri reevers
  • peksutrumli läbimõõt 606 mm 

 laius                                                              1300 mm

 peksupind                                                     1,8 m² 

  • põhuvoolu piiter
  • põhupuisturite arv 5
  • puisturite pindala 5,0 m²
  • elektrilised sõelad
  • puhastussõelte kogupindala 4,13 m²
  • peksusüsteemi elektrohüdrauliline juhtimine kabiinist
  • terakadude monitor
  • põllukompuuter
  • punkrimaht 5200 l
  • väljalaadimise kiirus 72 l/s
  • põhupurusti
  • töötuled
  • vedrustatud kabiin, 1740 mm lai, klaasipind 6,4 m2
  • konditsioneer
  • soojendus
  • kaasreisija iste
  • Eestikeelne kasutusjuhend
  • tulekustuti
  • kärukonks
  • 2x elektrilised peeglid
  • 2 vilkurit
  • cd/mp3 raadio
  • terapunkri täituvuse andurid
  • veorehvid 750/65R26
  • juhtrehvid 400/70 R20

 

Heeder 5,2

  • Heedri lõikelaius 5,2 m              
  • Heedri kivikaitseprofiil
  • Heedri kopeer üles-alla
  • Vikati lõikekiirus 1150 lõiget / min
  • Rapsivikat x 1
  • heedrikäru

 

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee