demo New Holland FlexDraper heeder 9.1m
 
Lisainfo

Uus NH FlexDraper 30´` (9,1m) heeder.


 9,1m Draper heeder NH kombainile
 Ülemised hüraulilised horisontaalteod
 Haspli plastikpiid
 Tagavaravikat
 CA25 Euroopa kombaini ja heedri vaheline kiirühendus (New Holland CR seeria)
 2x hüdraulilised vertikaalvikatid (rapsivikatid)
 Plastik tallad keskel ja ääres
 Stabiliseerimise -ja transportrattad

Lisana 4WT (nelja ratta pööramisega heedrikäru)

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee