uus New Holland CX8.80 SL
 
Lisainfo

Uus koristusmasin NEW HOLLAND CX8.80 SL

 

- nimivõimsis @ 2100 p/min               275 kw / 374 hj

- maks.võimsus @ 2000 p/min           305 kW / 415 hj

- Euro5 mootor,   8700 cm3

- hüdrostaatiline ajam, pump 165 l/min

- diferentsiaalilukk

- reguleeritav juhtsild

- veorehvid  900/60R32 Michelin MegaXbib

- juhtrehvid 600/65R28                                                                                                                                          

- heedri automaatjuhtimine                                                  

- hüdrauliline heedri ja põhuelevaatori reevers

- tugevdatud  kaldtransportöör  nelja keti ja 60 labaga

- suure mahtuvusega ja kergesti tühjendatav kivitasku

- Multi-Thresh süsteem põhuvoolu piitriga (kolme  trumliga ja peksukorvi pindalaga 2,54 m²)

- peksutrumlite läbimõõt 750 mm

- 3D sõeltega puhastussüsteem pindalaga 6,54 m²

- elektriliselt reguleeritavad sõelad

- 13x LED töötuled

- kuus põhupuisturit

- kinnine väljalaadimise tigu väljalaadimise kiirusega 125 l/sek

- terapunker    11 500 l

- uus IntelliViewIV puutetundlik juhtmonitor

- põhupurusti 6 realine, 70 nuga

- aganalaotur

- kabiin õhkpadjal istme, ATC-kliimaseadmega                  

- kõrvalistuja iste

- elektro- hüdrauliline peksumasina ja väljalaadimisteo juhtimine

- saagikuse -ja niiskuseandurid

- Pardakompuuter (terakadude lugeja ,hektari lugeja , kombaini automaatseadistused)

- multifunktsionaalne juhtkang

- tulekustuti

- käed-vaba juhtimise valmidus (juhtmed ja hüdraulika), ühilduvus laseri või gps-iga

- töötuled

- 3 kaamerat

- kärukonks

 

Tootjamaa: Belgia

 

HEEDER New Holland  7,6 Varifeed

 

- heeder töölaiusega 7,6 m ”Vario” heeder (põll liigutatav 550 mm)

- vikati lõikekiirus 1300 lõiget /min

- hüdrostaatiline haspli ajam

- põllujagajad

- kõrrestõstjad

- kaks hüdraulilist vertikaalvikatit

 

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee