uus New Holland CX8.90 Broneeritud
 
Lisainfo

 

 

  • Mootor FPT Stage V Cursor 9l
  • Maks. võimsus 460 hj
  • Nim võimsus 420 hj
  • Küttepaagi maht 1000 l
  • AdBlue paak 170 l
  • Max kiirus 34 km/h  
  • Diferentsiaalilukk
  • Veorehvid 900/70 R32
  • Juhtrehvid 620/70 R30
  • Heedri automaatjuhtimine AutoFloat™
  • Hüdrauliline heedri ja kaldtransportööri reevers
  • Suure mahtuvusega ja kergesti tühjendatav kivitasku
  • Mehaaniline kallaku esiplaadi nurga muutmine
  • Multi-Thresh süsteem põhuvoolu piitriga (kolme trumliga ja peksukorvi pindalaga 2,54 m²)
  • UUS Stagger peksutrummel, läbimõõt 750 mm
  • Eraldi kahepoolne järelpeksusüsteem
  • Opti-Clean - iseniveleeruvate sõeltega puhastussüsteem, pindalaga 6,5 m²
  • Opti-Fan - puhastusventilaatori kiiruse automaatne reguleerimine vastavalt kallakule
  • Elektriliselt reguleeritavad sõelad (kaasa arvatud eelsõel)
  • Kokkuvolditav väljalaadimistigu 8,4m väljalaadimise kiirusega 126 l/sek
  • Kabiinist liigutatav väljalaadimisteo ots
  • Terapunker 12500 l
  • Põhupurusti 6 realine, (tuule kompenseerimine, laiuse muutmine, asendi mälud)
  • Aganalaotur- kabiinist laotuslaiuse muutmine
  • Saagikus- ja niiskusmõõtja
  • Harvest Suite kabiin ventileeritava õhkpadjal nahkistme ,kliimaseadmega, kaasaskantava külmkapiga
  • Intelliview IV pardakompuuter (terakadude lugeja, hektarilugeja, GPS)
  • GPS autoroolimise süsteem 
  • LED tulede pakett
  • 3 kaamerat
  • Õhkkompressor
  • Telemaatika
Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee