uus heeder New Holland 9,1 Vario
 
Lisainfo

HEEDER New Holland 9,1 Varifeed

 

- heeder töölaiusega 9,1 m ”Vario” heeder (põll liigutatav 550 mm)

- vikati lõikekiirus 1300 lõiget /min

- hüdrostaatiline haspli ajam

- 2x hüdraulilist vertikaalvikatit

- põllujagajad

- kõrrestõstjad

- sobilik CX või CR- seeria kombainidele

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee