uus heeder MacDon FlexDraper130 Broneeritud
 
Lisainfo
  • FD130 9,1m Draper heeder kombainile
  • Ülemine horisontaaltigu (9,1 m)
  • Tagavara vikat (9,1 m)
  • CA25 Euroopa kombaini ja heedri vaheline kiirühendus
  • Heedri otsa hüdraulilised vertikaalvikatid (rapsivikatid)
  • Sõidutuled
  • Hardox tallad keskel ja ääres
  • Rapsi lisa haspli liigutamiseks
  • Stabiliseerimis rattad
  • 4 WT (4 wheel turn- 4 ratta keeramisega) heedrihaagis

Tootjamaa: Kanada

Video https://www.macdon.com/en/video/macdon-fd75-flexdraper-flexfloat-setup-header-leveling/

 

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee