uus teraviljakombain New Holland TC4.90 koos 5,1m heedriga Broneeritud
 
Lisainfo

UUS TERAVILJAKOMBAIN  NEW  HOLLAND TC4.90

 

Standart komplektsus:

  • 4,5 l vedelikjahutusega Tier IVB Common Rail diiselmootor
  • Mootori nimivõimsus                         170 hj
    • Mootori maks.võimsus 175 hj
  • Küttepaagi maht 300 l
  • AdBlue 70 l
  • Hüdrostaatiline jõuülekanne
  • 3- käiguline käigukast
  • Tugevndatud kaldtransportöör 3 keti ja 32 labaga
  • Elektriline kaldtransportööri ja heedri reevers
  • Peksutrumli läbimõõt 0,607 m

laius                                                               1,04 m

  • Põhuvoolu piiter
  • Põhupuisturite arv 4
  • Puisturite pindala 4,41 m²
  • Puhastussõelte kogupindala 3,29 m²
  • Peksusüsteemi juhtimine kabiinist
  • Terakadude monitor
  • Elektorhüdrauliline peksusüsteemi lülitus
  • Punkrimaht             5000 l
  • väljalaadimisteo kiirus                         60 l/s
  • põhupurusti
  • töötuled
  • ATC kliimaseade
  • DeLuxe õhkiste
  • Eestikeelne kasutusjuhend
  • tulekustuti
  • elektirpeeglid
  • cd/mp3 raadio
  • 2 vilkurit
  • terapunkri täituvuse andur
  • veorehvid 750/65R26
  • juhtrehvid 400/70R20

 

 

Heeder

  • Heedri lõikelaius 5,1 m
  • Heedri kivikaitseprofiil
  • Vikati lõikekiirus 1150 lõiget / min
  • Rapsi külgvikat                         x1

 

 

 

                  

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee