purustajaniiduk Maschio Tigre300 ratastega Broneeritud
 
Lisainfo

Pärnu laos, niitnud esinduse platsi

 

Uus universaalniiduk Maschio Tigre300

                                                          

- 3-punkti ripphaakeseade

- töölaius 298 cm

- üldlaius 321 cm

- jõuvõtuvõll 540 p/min koos vabajooksu siduriga


- kulpterad  24 tk.

- kardaan

- jõuvajadus min. 100 hj

- pööravad tugirattad 2 tk.

- avatav tagaluuk

 

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee