purustajaniiduk Maschio Bisonte 300 Broneeritud
 
Lisainfo

Uus purustajaniiduk esi-ja tagakinnitusega MASCHIO  BISONTE 300

 

Töölaius                                                                    300 cm

Rootorniiduk                                                             nii esi- kui tagarippesse

Tööorganid                                                                kulp, 14”

Kulpterad                                                                 

Jvv pöörded                                                              1000 p/min

Elektrooniliselt tasakaalustatud rootor

Ajam                                                                          rihm

Jõuvajadus                                                                 120  hj

Kivikaitse sirm

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee