AgLeaderAgLeader


Vaata AgLeaderi infovoldikut siit.

Tatoli AS tootevalikusse kuuluvad nüüd AgLeader Technology Inc. täppisviljelusseadmed.

AgLeader Inc. on täppisviljelusseadmetele põllumajandusmasinate elektroonikale spetsialiseerunud ettevõte Ameerika Ühendriikides.

Farmist üle 20 a tagasi välja kasvanud ettevõte on jäänud kindlaks oma põllumajanduslikule suunitlusele ja saavutanud juhtiva positsiooni maailmas. AgLeader ei ole seotud ühegi kaubamärgiga ja pakub iseseisvaid lahendusi sobivatena valdavale osale turul olevatest traktoritest, kombainidest ja põllumajandusmasinatest. Eelkõige pakub AgLeader seadmeid ja komponente süsteemina tehnoloogia üleviimiseks täppisviljelusele. Ükse põhiseade töötab paljudel erinevatel rakendustel võimaldades seda kasutada nö. aastatringselt:
-    saagikuse kaardistussüsteemid
-    paralleelsõiduseadmed ja automaatroolisüsteemid
-    andmesalvestus
-    külvikute, pritside ja väetisekülvikute (ning muude agregaatide) juhtimine, sealhulgas pritsisektsioonide GPS-lüliti
-    täppiskülvikute ja lisamoodulite juhtimine
-    erinevate sortide ja materjalide samaaegne käitlemine
-    OptRx seireanduri (rahvakeeli N-sensori) kasutamine

AgLeader süsteem on üles ehitatud moodulitena, st. süsteemi on võimalik kombineerida vastavalt soovile ja hilisemalt edasi arendada. Olemas on ka käsiseadmed välitööks ja vastav tarkvara.

AgLeader täppisviljelusmonitorid on sobivad juhul, kui:

-    Senine tehnika ei oma veel sarnaseid süsteeme
-    Olemasolevaid agregaate soovitakse kasutada täiendavate masinatega
-    Soovitakse kogu tehnika üle viia ühtsele süsteemile

AgLeader süsteemide aluseks on funktsionaalsed täppisviljelusmonitorid INTEGRA või VERSA.INTEGRA
-    12,1“ puuteekraan
-    Tugev korpus
-    Valmis praktiliselt kõikideks rakendusteks
-    Tarkvarauuendused internetist

 

VERSA
-    8,4“ puuteekraan
-    Tugev korpus
-    Pisut väiksem funktsionaalsus (ei tööta OptRx seireanduritega, haldab samaagselt vähem materjale ja ei tööta spetsiaalsete rakendustega, nagu näiteks sordivahelduste kasutamine.

Tipptooted:

INTEGRA: täisfunktsionaalne täppisviljelusmonitor, mis suudab juhtida kõiki funktsioone, näidata kaamerapilti ning töötada ISO agregaatidega.


 


PARADYME: kahe GPS antenniga GPS vastuvõtja/automaatroolisüsteemi kontroller. Süsteem, mis määrab liikumissuuna ja säilitab stabiilsuse ka paigalolles. Süsteemi võib töötada kõikide parandussignaali liikidega ja kasutab kaugdiagnostikat ning –seadistust.

 

 

OptRx: soodsa hinnaga kõrgtehnoloogiline viljaseireanduri süsteem, mis võimaldab määrata reaalajas taime toitainetevajadust ja väetada selle järgi

 
SMS tarkvara: universaalne ja laiaulatuslik täppisviljeustarkvara, ühildub enamuse tootjate andmetega ja võimaldab lihtsalt hallata oma põldude andmeid

 

 

 

SMS Mesa: käsiseade, põrutus- ja ilmastikukindlas korpuses andmete kogumiseks. Päevavalguses nähtav 5,7“ puuteekraan, fotokaamera, sisseehitatud GPS, andurite ühndamise võimalus, Windows CE operatsioonisüsteemAgLeader ka maaparandusse

Märtsis 2012 võttis AgLeader üle Brasiilia firma Soil-Max, kes toodab maailma paremikku kuuluvaid drenaažipaaigaldussahkasid (Gold-DiggerTM). Koos AgLeader poolt välja töötatud GPS juhtimissüsteemiga IntelliSlopeTM, on loodud tehnoloogia põldude veerežiimi korraldamiseks, lisades täppisviljeluse tootevaldkonda järgmise ja äärmisel olulise operatsiooni.

Gold-DiggerTM koos juhtimissüsteemiga IntelliSlopeTM võimaldab drenaaži paigalduse äärmiselt soodsa hinnaga ja lihtsate vahenditega ja kiiresti nõudmata erilisi eelteadmisi ja ettevalmistamist.


 

AgLeaderi't tutvustava PDF faili saab alla laadida siit.

 

Vaata ka infot AgLeaderi automaatroolisüsteemi GeoSteerTM kohta Tatoli kodulehelt.

GeoSteer

Tatoli AS © 2015 Lohkva küla, Luunja vald, Tartumaa, Eesti