demo teleskooplaadur New Holland LM6.28
 
Lisainfo

Kolmesüsteemne juhtimine

  • esirataste juhtimine
  • neljaratta juhtimine
  • külg ees juhtimine

 

Kahesektsiooniline nool

  • tõstekõrgus 6,35 m
  • tõstejõud 2800 kg
  • lisa hüdroväljavõte noolel
  • automaatne ülekoormus kaitse

 

Traktorlaaduri komplektsus ja tehnilised näitajad

  • laaduri ühekangijuhtimine (proportsionaalne)
  • pump 110 l/min / 230 bar
  • suur, hea nähtavusega ISO standartitele vastav kabiin
  • DeLuxe õhkpadjal õhkiste
  • esiklaasi kaitse
  • mootori plokisoojendus 220 V
  • laeaken koos kojamehega
  • esimesed ja tagumised töötuled
  • noole töötuled x2
  • laadungi kaaluindikaator
  • rataste asendi indikaator
  • kabiini soojendus ja konditsioneer
  • cd/mp3 raadio
  • lisapeeglid
  • tagasikäigu alarm
  • registreerimine ARK-s
  • masina üldkõrgus 2040 mm, laius 2000 mm
  • industriaalrattad 400/70 R20

 

 

 

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee