uus teleskooplaadur New Holland TH7.42 Elite Broneeritud
 
Lisainfo

Uus teleskooplaadur   NEW HOLLAND TH7.42 Elite

 

Mootor

  • 4 silindriline 4500 cm3 CNH turbodiisel Tier4B CommonRail  mootor vahejahutiga
  • nimivõimsus 96 kW /   131 hj @ 2200 p/min
  • võimsus 107 kW / 146 hj @ 1800 p/min
  • pöördemoment 590 Nm@1400 p/min
  • küttepaagi maht 140 l
  • hüdraulika paak 105 l
  • AdBlue 27 l
  • Mootoriõli 12 l
  • hooldusintervall 600 töötundi

 

Ülekanne

  • Powershift 6x3
  • elektrohüdrauliline reevers
  • püsiv neljarattavedu
  • nelja ratta pidur

 

Kolmesüsteemne juhtimine

  • esirataste juhtimine
  • neljaratta juhtimine
  • külg ees juhtimine

 

Kahesektsiooniline nool

  • tõstekõrgus 7,0 m
  • tõstejõud 4200 kg
  • lisa hüdroväljavõte noolel
  • automaatne ülekoormuskaitse

 

Komplektsus ja tehnilised näitajad

  • laaduri ühekangijuhtimine (proportsionaalne)
  • CCLS kolbpump 140 l/min, 240 bar
  • suur, hea nähtavusega ISO standartitele vastav kabiin
  • DeLuxe õhkpadjal iste
  • esiklaasi kaitse
  • mootori plokisoojendus 220 V
  • laeaken koos kojamehega
  • esimesed ja tagumised töötuled
  • LED töötuled
  • laadungi kaaluindikaator
  • rataste asendi indikaator
  • kabiini soojendus ja konditsioneer
  • cd/mp3 raadio
  • lisapeeglid
  • tagasikäigu alarm
  • hüdrokonks
  • hüdrauliline poomileevendi
  • registreerimine ARK-s
  • rattad 460/70 R24 Trelleborg
  • eurokäpad 4T

 

 

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee