uus New Holland T5.115 DualCommand 4WD Broneeritud
 
Lisainfo

Uus traktor  NEW HOLLAND  T5.115 4WD

 

Mootor

4-silindriline 3,4 l turbolaadimisega New Holland Tier IV CommonRail  mootor

maks.võimsus                                     84 kw / 114 hj

maks. pöördemoment                        461 Nm @ 1500 p/min

viskoossiduriga jahutusvent.

 

Transmissioon  

24x24 DualCommand™ transmission

40 km/h

elektrohüdrauliline reevers roolisambal

PowerClutch (käikude vahetus jalgsidurita)

           

Hüdraulika

avatud tsentriga süsteem

hüdropumba tootlikkus 84  l/min

lisana roolipump tootlikkusega 43 l/min

hüdraulika kogutootlikkus 127 l/min

3 paari hüdroväljavõtteid taga          

MDC- mehhaaniline rippsüsteemi juhtimine

rippsüsteemi tõstejõud aiste otsast 5420 kg

rippsüsteemi haardekaaluvõimendi ja positsioonjuhtimine

rippsüsteemi dubleeritud juhtimisnupud poritiibadel

 

Sildade ja diferentsiaali juhtimine

elektrohüdraulilised

 

Traktori komplektsus ja tehnilised näitajad

esiraskuste hoidja ja raskused 10x45kg

konditsioneer

kabiinisoojendus

kaasreisija iste

analoog-digitaal instrumendi paneel

mootori õhusoojendus GridHeater

mootori plokisoojendus 220V

6 töötuld ees ja 4 taga

tagaklaasi kojamees ja pesur  

3-kiiruseline jõuvõtuvõll 540/540E/1000

pidurdussüsteem ketaspidurid

roolisüsteem hüdrauliline roolivõimendi

sile kabiinipõrand

elektrohüdrauliline jõuvõtuvõlli lülitus

rippsüsteemi ühendused kat. II

rippsüsteemi juhtimine poritivalt

DeLuxe õhkpadjal iste

teleskoopilised tahavaatepeeglid

reguleeritav roolisammas

hüdrauliline haagisekonks

esimesed pööratavad poritiivad

suurema mahutavusega aku 132Ah, 12V

mehhaaniline massilüliti

cd/mp3 raadio, kõlarid

hüdrauliline haagisepidur

registreerimine ARK-s

tööülikond New Holland

vilkur

 

                                     

 

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee