uus New Holland TD5.105 4WD
 
Lisainfo

3,4L 4-silindriline turbolaadimisega Tier4A New Holland mootor

New Holland mootor

Võimsus                                       78 kw / 107 hj

Maks. pöördemoment                    425 Nm @1300 rpm

Pöördemomendi varu                     40 %

Küttepaagi maht                            110 l

Kütuse erikulu                               215 g/kWh

Biodiisli valmidus B100                   100%

Hoolduse intervall                        600 tt

Viskoossiduriga jahutusvent            6 laba

 

Transmisioon  

12x12 PowerShuttle hüdroreversiga  käigukast

40 km/h

 

Hüdraulika

avatud tsentriga süsteem

hüdraulikapump tootlikkusega 63 l/min

lisana roolipump 37 l/min

hüdraulika kogutootlikkus 100 l/min

3 paari hüdroväljavõtteid taga                                       

rippsüsteemi tõstejõud aiste otsast 3565 kg

rippsüsteemi koormus –ja positsiooniregulaator

 

Sildade ja diferentsiaali juhtimine

elektrohüdrauliline

 

Traktori komplektsus

analoog-digitaal instrumendi paneel

4 töötuld kabiinil ees ja 2 taga

2-kiiruseline jõuvõtuvõll 540/1000+sünkroon

tagaklaasi pesur ja kojamees

DeLuxe reguleeritav turvavööga iste

haagise hüdropidur

esimesed poritiivad 340mm

kaasreisija iste

40A ISO pistik

peeglid

hüdrauliline haagisekonks

veolatt

rippsüsteemi ühendused kat. II

rippsüsteemi dubleeritud maast juhtimine

raadio/mp3 mängija

plokisoojendus 220V

aku 120Ah

Eestikeelne kasutusjuhend

ohutuspakett: apteek, tulekustuti, helkurvest

registreerimine ARK-s

tööülikond New Holland

rattad ees  340/85 R28; 420/85 R38

 

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee