uus New Holland T6.160 ElectroCommand
 
Lisainfo

Uus traktor NEW HOLLAND   T6.160 ElectroCommand 4WD

 

Mootor

6-silindriline turbolaadimisega vahejahutiga New Holland CommonRail Euro4 EcoBlue mootor

Nimivõimsus ISO 14396                      96 kW /  131 hj

Maks.võimsus ISO 14396                    120 kW/ 163 hj        

Nimipöörded                                       2200 p/min     

Maks.pöördemoment                           676 Nm @ 1500 p/min

Pöördemomendi varu                           42%                

Küttepaagi maht                                  250 l

Kütuse erikulu                                     214 g/kWh

AdBlue                                                40 l

Hooldusvahemik                                  600 töötundi

 

Käigukast

32 x 32 ElectroCommand aeglustaja, min kiirus 190 m/h

Automaatkäiguvahetused

Elektrohüdrauliline reevers

 

Hüdraulika

 

suletud süsteemiga CCLS kolbpump

tootlikkusega kuni 113 l/min, lisana roolipump 40 l/min

4 paari hüdroväljavõtteid taga

rippsüsteemi tõstejõud aiste otsast 7864 kg

rippsüsteemi koormus- ja positsiooniregulaator

EDC- elektrooniline rippsüsteemi juhtimine

 

Sildade ja diferentsiaali juhtimine

Elektrohüdrauliline

 

  Traktori komplektsus:

  • kabiinivedrustus
  • katuseaken
  • hüdraulilised haagisepidurid
  • tagumise akna kojamees ja pesur
  • analoog-digitaal armatuurlaud
  • 6 töötuld ees ja 4 taga                                                                                                                                            
  • 3-kiiruseline jõuvõtuvõll 540/750(540 Eco)/1000 6 nuudiga
  • jõuvõtuvõlli ”soft start” lülitus
  1. DeLuxe õhkpadjal iste
  1. tagumised poritiivalaiendid
  1. teleskoopvarrega peeglid
  1. hüdrauliline haagisekonks
  2. rippsüsteemi kiirühendused kat. II/III
  3. rippsüsteemi dubleeritud juhtimine poritiivalt
  1. cd/mp3 raadio
  • konditsioneer

 

  1. katuseaken
  2. plokisoojendus 220V
  1. 2 tõstesilindrit
  2. registreerimine ARK-s                                                   
  3. ohutuspakett: apteek, tulekustuti, helkurvest
  4. poritiivalaiendid
  5. rattad: ees 14,9R28; taga 460/85 R38

Tootjamaa: Inglismaa

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee