uus New Holland T4.55 S 4WD Broneeritud
 
Lisainfo

Uus traktor  NEW HOLLAND   T4.55 S  4WD
 
Mootor
2,9L  3-silindriline turbolaadimisega Tier4 New Holland mootor
Võimsus    41 kw / 55 hj
Maks. pöördemoment   258 Nm @1400 rpm
Pöördemomendi varu   35 %
Küttepaagi maht   82 l
Kütuse erikulu   215 g/kWh
Hoolduse intervall  500 tt

Käigukast 
20x20 hüdroreevrsi ja aeglustajaga transmissioon
maks kiirus 40 km/h
        *CommonRail turbolaadimisega


Hüdraulika
avatud tsentriga süsteem
hüdropump, tootlikkusega 48 l/min
lisana roolipump 35,6 l/min
3 paari hüdroväljavõtteid taga    
rippsüsteemi tõstejõud aiste otsast 3000 kg
Lift-o-matic rippsüsteemi kiire tõstmine ja langetamine
rippsüsteemi koormus –ja positsiooniregulaator
rippsüsteemi dubleeritud juhimine väljast

Sildade ja diferentsiaali juhtimine
elektrohüdrauliline

    *avar 4 postiga kabiin
Komplektsus ja tehnilised näitajad
esiraskused 6x30 kg
kabiinisoojendus ja konditsioneer
analoog-digitaal instrumendi paneel
4 töötuld kabiinil ees ja 2 taga
2-kiiruseline jõuvõtuvõll 540/540Eco @1590 p/min
esi- ja tagaklaasi pesur ja kojamees
DeLuxe õhkiste
kaasreisija iste
esimesed poritiivad
2x peeglid
katuseaken
sile kabiinipõrand
veokonks
rippsüsteemi kiirühendused kat. II
rippsüsteemi dubleeritud maast juhtimine        *õhkiste
raadio/mp3 mängija
plokisoojendus 220V      
aku 120Ah
Eestikeelne kasutusjuhend
ohutuspakett: tulekustuti, apteek, helkurvest   
registreerimine ARK-s
tühimass 2830 kg
üldkõrgus 2470 mm
rattad ees 380/70R20;taga 480/70R30

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee