uus New Holland Boomer 40HST 4WD Broneeritud
 
Lisainfo

Mootor
4-silindriline Tier III vedelikjahutusega 2500 cm3 diiselmootor
Võimsus 30,6 kw / 41 hj
Maks.pöördemoment 142 Nm @1800
Nimipöörded 2800 p/min
Küttepaagi maht 36 l
Tühikaal 1695 kg
Käigukast hüdrostaatiline HST 3-kiiruseline
kiirusekontroll
0 kuni 22,7 km/h
Hüdraulika
avatud tsentriga süsteem
Hüdropumba tootlikkus 31,2 l/min
Süsteemirõhk 172 Bar
roolipumba tootlikkus 20,8 l/min
hüdraulika kogutootlikkus 52 l/min
2 paari hüdroväljavõtteid taga
3-punkti rippsüsteem
rippsüsteemi tõstejõud aiste otsast 1250 kg
kabiin konditisoneeri ja soojendusega
reguleeritav ja võimendusega rool
analoog-digitaal instrumendi paneel
sõltumatud märgpidurid koos käsipiduriga
3-kiiruseline jõuvõtuvõll taga 540/750/1000 p/min
jõuvõtuvõll 6 nuuti
rippsüsteemi kiirühendused kat. I/II
haakekonks
haakelatt
plokisoojendus
registreerimine ARK-s
mururattad ees 27x10,50-15; 22,5-R16

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee