uus New Holland Boomer 25 HST koos esilaaduri, kopa ja keskniidukiga
 
Lisainfo

Uus ratastraktor  NEW HOLLAND  Boomer25 HST 4WD koos esilaaduriga MX C1+ ja keskniidukiga Matev150

 

Mootor

1300 cm3  3-silindriline Tier III vedelikjahutusega diiselmootor

Võimsus                                 20  kw / 27 hj

Maks.pöördemoment             142 Nm @1800

Nimipöörded                          2800 p/min

Küttepaagi maht                    36 l

Tühikaal                                 772 kg

 

Käigukast

HST (hüdrostaatiline) + 2 kiirust

Püsikiirusehoidja

Maks kiirus 15,2 km/h

                                 

Hüdraulika

avatud tsentriga süsteem

Hüdropumba tootlikkus 23  l/min

Roolipumba tootlikkus 11  l/min

Süsteemirõhk 172 Bar

hüdraulika kogutootlikkus 34 l/min

1  paar hüdroväljavõtteid taga                      

rippsüsteemi tõstejõud aiste otsast 650 kg

Traktori komplektsus ja tehnilised näitajad

kõik tuled vastavad euroopa nõuetele

reguleeritav ja võimendusega rool

kokkuklapitav turvaraam

analoog-digitaal instrumendi paneel

sõltumatud märgpidurid koos käsipiduriga

jõuvõtuvõll taga 540 p/min

jõuvõtuvõll keskel 2000 p/min

jõuvõtuvõll 6 nuuti

rippsüsteemi kiirühendused kat. I/II

haakekonks

haakelatt

plokisoojendus

registreerimine ARK-s

keskniiduk Matev150

 

Rattad

ees  23X10.50-12

taga 255/75- 15,3

 

Komplekti hind käibemaksuta: 16 400.-EUR

Komplekti (traktor ja niiduk) soodushind käibemaksuta: 15 500.- EUR

käibemaks 20%: 3100.- EUR

Hind käibemaksuga: 18 600.- EUR

 

Uus esilaadur MX C1+

-tõstekõrgus 1,92 m

-tõstejõud 390 kg

-küljeraamid traktorile

-paralleelogramm

-joistikuga juhtimine

 

Laaduri hind käibemaksuta: 3400.- EUR

 

Tööorganid:

-kopp           400.-+km

            

 

Komplekti hind käibemaksuta: 20 200.- EUR

Traktor+laadur+tööorganid soodushind käibemaksuta: 18 900.- EUR

käibemaks 20%: 3780.- EUR

Hind käibemaksuga: 22 680.- EUR

 

 

Hind
Hind (KM-ta): 20200 Soodushind (KM-ta): 18900 €

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Rainer Kellner
Telefon: +372 53328662
E-mail: rainer.kellner@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Raimo Männe
Telefon: +372 5258022
E-mail: raimo.manne@tatoli.ee

Maik Nõmmsalu
Telefon: +372 55624321
E-mail: maik@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee