uus New Holland boomer 50 HST 4WD Broneeritud
 
Lisainfo

Mootor

CommonRail 3-silindriline Stage5 vedelikjahutusega 1879 cm3 turbolaadimisega diiselmootor

Võimsus                                  42 kw / 52 hj

Maks.pöördemoment                142 Nm @1800

Nimipöörded                            2800 p/min

Küttepaagi maht                       36 l

Kaal                                        1695 kg                                              

 

Käigukast

Hüdrostaatiline 0 kuni 22,7 km/h

Püsikiiruse hoidja elektriline

                                   

Hüdraulika

avatud tsentriga süsteem                                             

hüdropumba tootlikkus 31,2 l/min

süsteemirõhk @ 172 Bar

roolipumba tootlikkus 20,8 l/min                                                         

hüdraulika kogutootlikkus 52 l/min                                         

2 paari hüdroväljavõtteid taga            

3-punkti rippsüsteem

rippsüsteemi tõstejõud aiste otsast 1250 kg

 

Traktori komplektsus ja tehnilised näitajad

kabiin konditisoneeri ja soojendusega

reguleeritav ja võimendusega rool       

plokisoojendus 220V                                                                          

analoog-digitaal instrumendi paneel

sõltumatud märgpidurid koos käsipiduriga

3-kiiruseline jõuvõtuvõll taga 540/750/1000 p/min

jõuvõtuvõll 6 nuuti

rippsüsteemi ühendused kat. I/II

haakekonks

töötuled

haakelatt

registreerimine ARK-s

mullarehvid 260/70 R16; 360/70 R24

 

Kontakt
Ardi Melk
Telefon: +372 53470551
E-mail: ardi.melk@tatoli.ee

Meelis Hirsnik
Telefon: +372 56698308
E-mail: meelis.hirsnik@tatoli.ee

Argo Kivi
Telefon: +372 5097456
E-mail: argo.kivi@tatoli.ee

Kalle Kompus
Telefon: +372 51999214
E-mail: kalle@tatoli.ee

Urmas Oja
Telefon: +372 528 4788
E-mail: urmas.oja@tatoli.ee

Rein Paloson
Telefon: +372 520 2339
E-mail: rein.paloson@tatoli.ee

Jan Tooming
Telefon: +372 555 217 99
E-mail: jan.tooming@tatoli.ee

Mait Uudeberg
Telefon: +372 5112980
E-mail: mait.uudeberg@tatoli.ee